16.01.2022

Всього година тренувань на тиждень знижує ризик передчасної смерті на 15%

Всього одна година занять в тренажерному залі в тиждень здатна знизити ризик передчасної смерті.

Джерело: eurolab.ua

Незважаючи на кампанії громадської охорони здоров’я, що закликають до щоденних 20-хвилинних і більше тренувань, експерти кажуть, що люди повинні зосередитися на перевагах невеликого збільшення фізичної активності.

Вони наполягають, що 150 хвилин «активності помірної інтенсивності» є недосяжною метою для деяких людей, особливо з віком.

У статті, опублікованій в Британському медичному журналі, експерти радять людям і органам охорони здоров’я зосередитися на невеликому збільшенні фізичних навантажень, так як ефект від таких занять не менш корисний.

Більше третини (35,6%) людей у всьому світі не є достатньо активними, незважаючи на доведений факт того, що нестача фізичних навантажень збільшує ризик розвитку хронічних захворювань.

Д-р Філіп де Сото Баррето з Тулузької університетської лікарні вважає, що здоров’я і довголіття можуть бути досягнуті завдяки невеликим зусиллям.

Дослідження більше 250 тисяч дорослих людей у віці від 50 до 71 року в США виявило, що помірна фізична активність близько години в тиждень і більш інтенсивна 20-хвилинне тренування один раз на тиждень знижують ризик передчасної смерті на 15% і 23% відповідно .

А огляд інших шести досліджень виявив 19-відсоткове скорочення ризику смерті серед людей, які гуляють на свіжому повітрі більше години на тиждень у порівнянні з людьми, які нічого не роблять.

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей