16.01.2022

Денний сон: користь чи шкода?

Досить цікаве і суперечливе питання. З одного боку, денний сон – це добре; з іншого боку, під час сну всі процеси в організмі сповільнюються. Чи не зашкодить денний сон тим, хто хоче схуднути?

Джерело: fakty.ictv.ua

Перше, що варто зрозуміти: метаболізм можна обдурити парою невеликих трюків. Так, під час сну всі процеси в організмі сповільнюються: серцевий ритм, дихання, травлення їжі та інше.

Але метаболізм – це занадто складний механізм, на який ніяк не вплине година денного сну. Єдиний спосіб прискорити метаболізм – регулярні тренування.

Також важливо пам’ятати, що ріст м’язів і спалювання підшкірного жиру відбуваються в основному під час відпочинку. Після пробудження всі процеси повертаються до колишньої швидкості. Після денного сну це відбувається ще швидше.

Доктор Вейсвоссер також зазначає, що про уповільнення метаболізму не варто турбуватися людям, які ведуть сидячий спосіб життя або працюють за комп’ютером: їх метаболізм і так знаходиться на низькому рівні. Тому перехід від комп’ютера до дивана для невеликого сну ніяк не уповiльнить ваш метаболізм.

Доктор Дібон каже, що турбуватися про швидкість метаболізму не варто, так як користі від денного сну набагато більше. Він знижує рівень кортизолу, який відповідає за набір підшкірного жиру, а також робить вас енергійнішими після пробудження.

Тому не варто переживати про недоліки денного сну – їх практично немає, в той час як його переваги, навпаки, допоможуть вам бути бiльш енергійними і свіжими.

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей