16.01.2022

Заняття оздоровчим бігом підвищують життєстійкість організму

Регулярні заняття оздоровчим бігом покращують ток крові, насичення м’язових тканин киснем і, як наслідок, підвищують життєстійкість організму.

Згідно з результатами недавніх досліджень японського вченого Тосіхіто Катсумури з Медичного університету Токіо, оздоровчий ефект тривалої пробіжки зберігається протягом кількох днів. Такі пробіжки також інтенсифікують метаболізм, причому його показники стають вище навіть під час відпочинку і сну. Припинення тренувань на один тиждень призводить до повернення організму у вихідний стан, навіть якщо людина регулярно бігала до цих пір протягом декількох тижнів. Тому медики прийшли до висновку про необхідність хоча б однієї пробіжки кожні два дні. З моменту початку регулярних вправ зростає кількість дрібних кровоносних судин у м’язах: вже після трьох тижнів бігу підтюпцем число капілярів досягає максимуму. У результаті м’язи отримують більше кисню, а організм стає витривалішим. У деяких випадках біг підтюпцем не призводить до очікуваного зниження ваги, рівня холестерину або цукру в крові. Однак, за твердженням японського вченого, вправи все одно принесуть відчутну користь.

Заява японського вченого знаходить підтвердження в статистичних даних, які вказують на більш низьку смертність серед людей, що регулярно навантажують свої організми аеробними вправами, навіть при наявності надлишкової ваги.

Джерело: healthy-news.narod.ru

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей