16.01.2022

Відмова від сніданку може призвести до надмірної ваги

Люди, які пропускають сніданок три рази на тиждень, в два рази більш схильні до вживання додаткових 252 калорій в день, розповідають дослідники.

Джерело: eurolab.ua

Відмова від першого прийому їжі підвищує бажання перекусити і може призвести до набору зайвих 12 кг за рік, якщо надлишкові калорії не спалювати за допомогою занять спортом.

Опитування, проведене для Breakfast Week, показав, найбільшою популярністю серед людей, які пропускають сніданок, в якості перекусу користуються шоколадні батончики, печиво і тістечка.

За результатами інтерв’ю вчені з’ясували, що 1 з 10 чоловік зовсім не вживають сніданок протягом усього тижня. Більше третини – 37% – зізнаються, що тільки іноді пропускають ранковий прийом їжі.

Подальше опитування на предмет стану здоров’я учасників дослідження продемонструвало, що 45% людей, якi пропускають сніданок відчувають себе голодними протягом усього дня, 30% відчувають себе втомленими і знесиленими, а 14% мають поганий настрій.

Основними причинами пропущення сніданку є відсутність почуття голоду (30%) і бажання подовше часу провести в ліжку (23%). Поряд з цим, 1 з 10 (12%) опитаних стверджував, що просто забуває поснідати, то ж кількість стверджувало, що їм просто ніколи, оскільки вранці вони зайняті турботами про членів сім’ї.

Експерти наполягають, сніданок є основним фактором при виборі їжі протягом подальшого дня. Пропуск сніданку може призвести до зниження цукру в крові, змушуючи людей заповнити цей дефіцит чимось солодким, що в кінцевому підсумку призводить до споживання надлишкових калорій і набору ваги.

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей