16.01.2022

Раціональне харчування для збереження молодості

Питання про основне бажання, на яке 99% жінок без хвилини роздумів дадуть відповідь – бути молодою і красивою. Ось про що мріють майже всі жінки. Але так вже влаштований організм людини, що приходить той вік, коли відбуваються незворотні зміни з проявами ознак старіння.

Насамперед, це проявляється на обличчі у вигляді зморшок та обвислої шкіри. Як продовжити вічну молодість, або безболісно не наносячи шкоди організму провести омолодження обличчя, зуміли підказати, як не дивно дієтологи.

В даному випадку на допомогу прийде раціональне харчування. І чим раніше жінка усвідомить його користь, тим більш безболісним буде процес переходу до даного харчування. А для цього необхідно виконувати не складні вимоги. Перш за все, треба включати в свій раціон якомога більше яскравих овочів і фруктів. Саме дані продукти містять у своєму складі достатню кількість антиоксидантів, які перешкоджають процесам старіння. Було доведено, що антиоксидантам підвладне не тільки усунення ознак старіння, але й попередження вікових пошкоджень клітин в організмі людини.

Головне в перехідний період уникати таких захворювань як артрит, рак, серцеві захворювання і діабет. Саме вони як ніхто інший здатні за короткий період зістарити організм. Для профілактики даних захворювань варто регулярно вживати продукти, що містять мононенасичені жири. Багато даних жирів містять риба, горіхи, оливкова олія.

Варто відзначити, що червоне натуральне виноградне вино сприяє зниженню ризику виникнення серцевих нападів і діабету, а також бере участь у поліпшенні процесів кровотворення. Але вживати його потрібно в помірних кількостях, під час їжі для більш повільного його засвоєння організмом. Вживання вина має бути регулярним. Але, ні в якому разі не варто його вживати, якщо ви збираєтеся сідати за кермо. У такому разі краще вживати натуральний виноградний сік з темних сортів винограду.

Ще однією суттєвою перепоною для старіння буде регулярне вживання зеленого чаю, який містить катехін, один з найбільш сильних антиоксидантів. Всього лише одна чашка міцно завареного зеленого чаю зменшує ризик виникнення гіпертонії майже на 50%.

Завдяки результатам, отриманим в результаті досліджень проведених вченими Гарвардської школи громадської охорони здоров’я, було встановлено, що менш схильні до вікових захворювань і старіння худі жінки. Це ще одне підтвердження на користь раціонального харчування, за допомогою якого можна утримувати свій організм в оптимальній формі без набору зайвих кілограмів.

Джерело: dietolog.com.ua

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей