16.01.2022

Правильний режим дня

Від дотримання режиму дня залежить не тільки фізичний стан, а й емоційне.

У Ведах сказано, що час – наймогутніша і найтонша з діючих на нас сил, і якщо її ігнорувати, не дотримуючись правильний для людини (встановлений природою) режим дня, то неприємностей не уникнути. На життєві процеси в організмі сильно впливає Сонце і Місяць, тому порушення правильного режиму дня призводить до дисонансу, поганого самопочуття, депресій і хвороб.

Найкорисніший час для сну – з 21 до 3, тобто 6 годин. Це час, коли активність сонця мінімальна, розум розслаблений і неактивний, і тіло може повноцінно відпочивати. З 22 до 2 обов’язково потрібно поспати, так як сон в цей період часу неможливо замінити відпочинком в будь-який інший час, особливо денний.

Вранці краще вставати не пізніше сходу сонця. Ранкове час – найкраще для хороших думок, для позитивного настрою на весь день. У ранковий час розум дуже сприйнятливий до будь-якої інформації, і вона глибоко відкладається в пам’яті. Намагайтеся присвятити ранок позитиву.

Після пробудження потрібно зробити зарядку (розминку) і прийняти душ, бажано холодний або прохолодний. Почати можна з теплого або гарячого, а закінчити прохолодним або холодним.

6-7 ранку – найкращий час для сніданку. Сніданок повинен бути легкий, тому що травлення працює ще слабо, і важка їжа перетравитися як слід не зможе.

12 дня – найкращий час для обіду. Сонце в зеніті (максимально активну), а від нього залежить сила травлення. З 10 ранку до 14 дня постарайтеся пообідати.

Вечеря – не пізніше 19 годин. Сонце заходить, травлення слабшає, їжа не повинна бути важкою.

Приблизно в 21 або 22 бажано лягти спати.

Намагайтеся по можливості дотримуватися такий режим, це піде на користь, як і правильне харчування.

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей