16.01.2022

Названі продукти з омолоджуючими властивостями

Названо продукти з омолоджуючими властивостями. На столі кожної господині можна знайти набір продуктів, вживання яких допоможе залишатися молодими.

Ось, наприклад, цвітна капуста, броколі і інші представники сімейства капустяних сприяють не тільки збереженню молодості організму, але і виведенню з нього шкідливих речовин і токсинів. Також овочі сімейства капустяних допомагають боротися з онкологічними захворюваннями.

Джерело: svit24

Для того щоб капуста приносила оптимальний лікувальний ефект, не варто її піддавати термічній обробці, а їсти в сирому, злегка привареному або присмажені вигляді. Термообробка руйнує основні діючі компоненти цих овочів – ферменти.

Часник сприяє розрідженню крові і захищає організм від дегенеративних клітинних змін. Імбир має очищувальну властивість, сприяє омолодженню клітин і запобігає їх руйнування.

До складу гірчичного масла входить велика кількість омега-3 ненасичених жирних кислот, які живлять і підтримують функціонування клітин нашого організму.

Яблука, в свою чергу, багаті антиоксидантами. Регулярне вживання яблук може продовжити життя як мінімум на 10% і одночасно знизити ризик захворювань серця і судин.

Томати, завдяки лікопіну, який входить до їх складу i який, не руйнується під впливом термічної обробки, уповільнює окислювальні процеси клітин і захищає організм від агресивного впливу сонця.

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей