16.01.2022

Люди не вміють правильно мити руки

Миття рук є щоденною рутиною для більшості людей, але тільки деякі роблять це правильно, показало нове дослідження. Вчені Університету Мічигану провели дослідження в громадських вбиральнях, яке показало, що тільки п’ять відсотків людей миють руки досить довго, щоб знищити мікробів і бактерії, що викликають інфекції, повідомляє CBSnews.

Фахівці Центру з контролю і профілактики захворювань запевняють, що миття рук зберігає життя. Правильне виконання цієї процедури значно зменшує ризик застуди та грипу, запобігає поширенню хвороб, пов’язаних з прийомом їжі, і інших інфекцій в обмеженому просторі повідомляє Настрій за матеріалами сайту Кореспондент

Вчені нагадують, що «правильно мити руки» слід так: намочити долоні чистою теплою чи холодною водою, намилити їх з обох боків і між пальцями. Тримати так протягом 20 секунд, потім змити під проточною водою, витерти чистим рушником.

Для проведення дослідження 12 співробітників університету під прикриттям працювали в громадських вбиральнях коледжу. Їм вдалося поспостерігати поведінку 3700 людей після відвідин ними туалету.

Джерело: nastroenie.com.ua

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей