16.01.2022

Гарна хода

Гарною ходу роблять в першу чергу хороша постава і правильна посадка голови. Важливо й те, як працюють м’язи ніг, розслаблені ви чи закріпачені.

Роблячи крок від стегна (а не від коліна), намагайтеся не «падати» на виставлену вперед ногу. Зберігайте рівновагу. Стопи трохи розвертайте шкарпетками назовні.

Поліпшити ходу вам допоможуть вправи, які зміцнюють м’язи стоп і стегон, а також ті, які сприяють збереженню правильної постави. Нижче наводяться прості у виконанні вправи, які не віднімуть у вас багато часу.

1.Походіть босоніж по кімнаті спочатку на носках, потім на п’ятах.

2.Походіть на зовнішній, а потім на внутрішній стороні стопи.

Ці види ходьби можна чергувати: пройшовши 8-10 кроків на носках, зробіть таку ж кількість кроків на п’ятах, на зовнішній і, нарешті, на внутрішній стороні стопи, а потім повторіть все це спочатку ще 2-6 разів.

3.Стоя і спираючись рукою об опору, робіть махові рухи випрямленою ногою вперед-назад. Темп виконання поступово прискорюйте. Зробивши 6-10 рухів однією ногою, потім 6-10 рухів іншою, повторіть все ще 2-3 рази.

4.Стоя лівим боком до спинки стільця, поставте носок правої ноги на його сидіння. Повторіть по 10 разів кожною ногою.

5.Прісядьте, спираючись руками об підлогу (коліна разом, ноги на носках). Не відриваючи рук, випряміть ноги в колінах, намагаючись п’ятами торкнутися підлоги.

6.Покладіть на голову книгу або будь-який інший не важкий предмет, спокійно походіть по кімнаті протягом 1-3 хвилин.

І невеликий секрет. Уявіть, що від вашої верхівки тягнеться нитка,що світиться і яка йде у небеса. Повірте мені, вам відразу ж захочеться випрямитися, розправити плечі, уявити себе Королевою.

Регулярно виконуючи ці вправи, не втрачайте можливості походити босоніж по траві, гальці, а перебуваючи біля водойми – по його дну на мілководді. Все це теж допоможе зробити ходу граціозною.

Джерело: beautiful-life.kiev.ua

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей