16.01.2022

7 хвилин для здоров’я: ефективна гімнастика для підтримки тонусу

Зарядка, яка поліпшить ваше самопочуття.

Займає близько семи хвилин.

Джерело: телеграф

1. Прокинувшись, п’ять хвилин полежте з закритими очима. Потім розітріть руки, поки вони не стануть гарячими. Потім помасажуйте вуха (вухо – пульт управління всім організмом): вказівний, великий і середній палець треба взяти в жменю і розтерти вухо зверху вниз 30 разів (великий палець при цьому знаходиться за вухом).

2. Праву долоню покладіть на чоло (на рівні брів), накрийте лівою долонею, зосередьтеся на точці третього ока (між бровами) і зміщайте долонею шкіру чола вправо-вліво 30 разів. (До речі, це дуже допомагає і від головного болю).

3. Складіть руку в кулак, кісточками великих пальців 15 разів помасажуйте закриті очі – від носа до вух. Ця вправа покращує зір і кровопостачання мозку.

4. Праву долоню покладіть на область щитовидки, ліву – зверху і рухайте руки, злегка натискаючи, зверху вниз – від горла до сонячного сплетіння 30 разів.

5. Лежачи, втягуйте і надувайте живіт якомога сильніше – 30 разів. Дихання довільне. Виходять усі застійні явища в травному тракті.

6. Лежачи на спині, не поспішаючи, на вдиху підтягуйте до грудей спочатку праве коліно – 15 разів. Потім стільки ж – ліве.

7. Праву руку покладіть на сонячне сплетіння, ліву зверху, робіть кола по животу з натиском за годинниковою стрілкою – 30 разів.

8. Ноги витягнуті, руки на потилиці, вдих – підніміть ноги за голову, видих – опустіть. Робити потрібно 10 разів. Покращує чоловічу потенцію і травлення. Дуже корисно для хребта.

9. Сісти на край ліжка, очі відкриті, ліву ногу покласти на праве коліно, кісточками пальців руки розтерти виїмку на стопі 30 разів. Те саме з правою ногою. Це стимулює роботу всіх органів.

10. Сидячи, покладіть на потилицю праву долоню, ліву зверху і рухайте руками, натискаючи, вправо-вліво 15 разів.

Після гімнастики випийте півсклянки теплої води (а краще 1-2 склянки звичайної кімнатної температури).

Будь ласка, пам’ятайте, що все, що робиш, треба робити із задоволенням, або не робити цього зовсім.

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей