11.01.2020

Противірусна ефективність “Амізону” була доведена дослідженнями

Компанія давно впроваджує передові для фармвиробництва стандарти якості

“Фармак” провів клінічні і неклінічні дослідження “Амізону” в авторитетних науково-дослідних інститутах і лабораторіях Німеччини, Великобританії, Чехії, Нідерландів, Швейцарії та США, витративши 20 млн дол. Про це в інтерв’ю Leadership Journey розповіла акціонер і керівник компанії “Фармак” Філя Жебровська.

“У ході цих досліджень було відкрито і доведена противірусна ефективність” Амізону “, – пояснила Філя Жебровська.

Керівник компанії “Фармак” розповіла, що компанія давно впроваджує передові для фармвиробництва стандарти якості. “Щоб розвиватися, треба переходити на міжнародні стандарти якості. В кінці 90-х уряд Німеччини в рамках програми UNICUM виділив кошти для українських підприємств на створення інфраструктури управління якістю на основі міжнародних стандартів ISO 9000. Саме в рамках цієї програми на” Фармак “вперше в Україна була розроблена і впроваджена система управління якістю, в яку були інтегровані стандарти GMP “, – підкреслила Філя Жебровська.

Крім того, компанія “Фармак” послідовно розвиває дослідницький напрямок, проводячи випробування препаратів з метою виявлення їх ефективності.

“В кінці 90-х” Фармак “тісно співпрацював з Харківським Державним науковим центром лікарських засобів та Інститутом фармакології і токсикології, який дуже багато розробляв ліків, які є антидот для бактеріологічної зброї. Наприклад, наш противірусний препарат” Амізон “розроблений саме цим інститутом” , – зазначила керівник компанії “Фармак” Філя Жебровська.

Джерело інформації:

https://www.segodnya.ua/ukraine/rukovoditel-farmak-filya-zhebrovskaya-protivovirusnaya-effektivnost-amizona-byla-dokazana-issledovaniyami-1287678.html

17.02.2022

Науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю «Нові стратегії лікування COVID-19»

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
17.01.2022

Досвід використання енісаміуму йодиду в клініці

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей