Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Аналгетичні властивості Амізону

  Чи можна застосовувати Амізон як аналгезуючий засіб?

  Амізон має аналгетичну дію, однак вона слабкіша, ніж у нестероїдних протизапальних засобів, які застосовуються лише для знеболювання. Тому, у випадку, якщо Вам необхідно лише позбутися болю, то краще використовувати спеціальні протибольові препарати. Вони будуть ефективнішими. Якщо ж це головний біль, який виникає при застуді або грипі, тоді ефективніше буде використовувати Амізон, бо він одночасно бореться і з причиною хвороби, і знеболює або разом з анальгетиками, якщо біль не проходить. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Ефективне лікування захворювань носа (синусит/гайморит)

  У мене вже рік як проблеми з носом (чи то риніт, чи синусит, а може і гайморит). Дільничний ЛОР щоразу повторює про запалення пазух і призначає курс електрофорезу, який не приносить полегшення. Доводиться самому шукати схожі симптоми і підбирати препарати. Ось наприклад, Евказолін-аква судини звужує, але слиз не усуває. Підкажіть, будь ласка, ефективний спрей або краплі, здатні вирішити цю проблему з диханням?

  На жаль, без клінічного огляду Вас, без результатів додаткових методів обстеження конкретні рекомендваціодо Вашого лікування дати не можу. Верніться ще раз до Вашого лікаря. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Сумісність Амізону з іншими препаратами

  Підкажіть будь ласка, чи можна приймати одночасно Амізон і Есенціале?

  Амізон і Ессенціале приймати разом можна, так як в інструкціях цих препаратів немає протипоказань до спільного застосування. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Побічні ефекти при прийомі Амізону

  Підкажіть будь ласка, я 5-днів приймаю Амізон по 3 таблетки на день. Після кожного прийому препарату починає боліти голова. В чому може бути причина?

  В інструкції до препарату Амізон, як можливий побічний ефект є головний біль. Але якщо цей симптом не погіршує Вашу здатність працювати, вести звичний спосіб життя, то прийом Амізону можна застосовувати впродовж всього курса лікування, протягом 5-7 днів. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Як визначити хворобу?

  Температура 39, вже більше тижня. Болить горло, сухий кашель, нежить, іноді блювання. Що це може бути?

  Ваші симптоми можуть свідчити про захворювання дихальних шляхів. Однак терміново необхідно звернутися до лікаря для встановлення точного діагнозу. Це необхідно для призначення адекватної терапії. Рекомендуємо Вам не затягувати і сьогодні ж звернутися до лікаря. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону після Анаферону

  Ми приймали Анаферон, але неправильно. Чи можна зразу приймати Амізон?

  Якщо після застосування Анаферону зберігаються симптоми ГРІ , після прийому Анаферону приймати Амізон можна. Нема ніяких протипоказань або взаємодій. Якщо ж пацієнтові не стає краще протягом тривалого часу, тоді слід обов'язково звернутися до лікаря. Також обов'язково прочитайте інструкцію по застосуванню Амізону і зверніть увагу на те, що препарат застосовується у дорослих та дітей з 6-ти років. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону на ранніх термінах вагітності

  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи може прийом Амізону зашкодити дитині, якщо він приймався на ранніх сроках вагітності - кілька тижнів?

  Відсутні дані щодо застосування енісіміуму йодиду під час вагітності. Дослідження на тваринах не виявили прямих або опосередкованих ефектів репродуктивної токсичності (дані інструкції). Але для подальшого спостереження за розвитком плоду необхідно звернутися до лікаря. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Сумісність Амізону з іншими препаратами

  Чи можна при застуді приймати одночасно Амізон, Парацетомол і Ампіцилін?

  Якщо є показання до призначення антибіотиків у Вашому випадку, то Амізон може посилити антибактеріальний ефект ампіциліну. Немає також протипоказань до сумісного застосування Амізону та парацетамолу. При цьому може бути посилений жарознижуючий ефект.