Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Використання Амізону в лікуванні бронхіту

  Мені поставили діагноз бронхіт. Чи потрібно мені приймати Амізон?

  Бронхіт у 99% випадків вірусне захворювання. Тому основним методом лікування його є противірусна терапія. Як сьогодні доведено Амізон має пряму противірусну дію при респіраторних вірусних інфекціях, в тому числі і грипі. Тому його застосування при ГРВІ, яке супроводжується бронхітом може полегшити стан пацієнта і пришвидшити його одужання. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Вплив Амізону на печінку і нирки

  Чи впливає Амізон на печінку і нирки?

  Дослідження з ефективності та безпеки АМІЗОНУ показали, що препарат не чинить негативного впливу на функції печінки і нирок. Пацієнтам при наявності важких функціональних порушень печінки та нирок перед застосуванням будь-якого лікарського препарату слід обов'язково проводити консультацію з лікарем. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Дитина 7 років часто хворіє на грип та ГРВІ

  Моя дитина 7 років постійно хворіє На грип та ГРВІ. Що Ви можете порадити нам для зміцнення імунітету та зменшення ризику виникнення захворювань?

  Профілактика ГРВІ у дітей є багатокопмплексною. В першу чергу, це повноцінне харчування, загартування, рухливий спосіб життя, застосування таких «простих» методів як часте миття рук, уникання місць скупчення людей в сезон підйому захворюваності на ГРВІ. Допомогти всім цим методам може своєчасна вакцинація (проти пневмокока, гемофільної палички, грипу), застосуваня бронхіальних лізатів (мукозальні вакцини), а також застосування деяких лікарських засобів, профілактична ефективність яких доведена при ГРВІ. Амізон у дитини 7 років може бути застосований з метою профілактики ГРВІ по 125 мг через день протягом 2-3 тижнів. До таких засобів також відноситься препарат інтерферону – Назоферон (спрей та краплі в ніс). Профілактична схема його застосування описана в інструкції до препарату. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону при виразці 12-палої кишки

  Чи можна приймати Амізон при виразці 12-палої кишки у дорослих?

  У протипоказаннях по застосуванню Амізону немає виразкової хвороби 12-палої кишки. Однак, застосовувати лікарські препарати при даній патології краще після консультації з Вашим лікарем, так як стадія захворювання, особливості його перебігу мають велике значення при виборі лікування ГРВІ або грипу. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону при ГРВІ

  Мені поставили діагноз ГРВІ, із симптомів в мене: піднялася температура до 39 ° С, ломота в суглобах і болить голова. Чи потрібно мені приймати Амізон, чи достатньо знизити температуру?

  Ваші симптоми швидше нагадують грип. Вам показана терапія противірусними препаратами, також багато пити і ліжковий режим. Амізон є противірусним препаратом. Крім того, Амізон сприяє скороченню тривалості основних симптомів захворювання: інтоксикації, лихоманки, риніту, фарингіту, кашлю і зниження тяжкості захворювання. Застосування Амізону не тільки скорочує тривалість симптомів грипу та ГРВІ, але і попереджає прозвиток ускладнень, таких, як бронхіти, отити, пневмонії. Згідно проведених досліджекнь прийом Амізону зменшує частоту таких ускладнень в 2,5 - 4 рази. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Сумісність Амізону з іншими препаратами

  Чи можна приймати "Амізон" з такими препаратами як Гріпекс МАХ, Колдрекс?

  Зазначені препарати є симптоматичними препаратми при ГРВІ. Вони зменшують виразність основних симптомів захворювання. Якщо захворювання нетяжке, то для зменшення віразності симптомів ГРВІ може бути достатньо і Амізону. Крім цього, Амізон має пряму противірусну дію. В інших випадках краще порадитися з лікарем. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Амізон та імунітет

  Чи може препарат Амізон при прийомі в рекомендованих дозах порушити власну імунну систему дитини і дорослих або перешкоджати формуванню імунної системи?

  На сьогодні доведений прямий противірусний ефект Амізону при респіраторних вірусних інфекціях. Впливу на імунну систему людини Амізон немає, тому негативного впливу на формування імунної системи він не завдасть. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону декілька разів на рік

  Я в кінці грудня - на початку січня хворіла на грип, лікувалася Амізоном, зараз (початок березня) знову захворіла, чи можна лікуватися Амізоном, і чи не шкідливо так часто приймати цей препарат?

  Амізон відноситься до безрецептурних препаратів саме завдяки своїй безпеці. Тому можна приймати препарат кілька разів на сезон, якщо у Вас немає протипоказань до його застосування (їх можна знайти в інструкції) та індивідуальної непереносимості. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.