Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Як захистити дітей від зараження ГРВІ

  Як краще вчинити? Я захворіла на ГРВІ, а у мене вдома маленькі діти 4-х і 6-ти років? Як зробити так, щоб вони не заразилися від мене?

  Уникнути захворювань ГРІ допоможуть часте провітрювання приміщень, вологе прибирання, зволоження повітря, часте миття рук, повноцінна, багата на вітаміни їжа. Допомогти також може застосування деяких лікарських засобів. Компанія Фармак створила препарати, які допоможуть захистити дітей при вірусній інфекції. Для дитини 4-х років можна застосувати препарат, що містить інтерферон – Назоферон. Доведено, що препарати інтереферону ефективні для профілактики ГРВІ. Для дитини 6 років можна застосувати Амізон по 125 мг через день протягом 2-3 тижнів. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Відмінність Амізону від інших противірусних препаратів

  Підкажіть, будь ласка, в чому відмінність Амізону від інших противірусних препаратів?

  Сьогодні в аптеках можна знайти багато препаратів, які рекомендуються в якості противірусних. Але сьогодні медицина всього світу наманається працювати з препаратами ефективність яких доведена методами доказової медицини. Якщо говорити про Амізон, то у 2013 році у науково-досліднецьких лабораторіях в США була доведена пряма противірусна дія Амізону при грипі та інших ГРВІ. Було показано, що Амізон сприяє рунуванню вірусів, що викликають ГРВІ. Відмінність Амізону ще полягає в тому, що він має додаткові властивості, які відсутні в інших препаратах – одночасне поєднання противірусної дії і виразної протизапальної, жарознижувальної та знеболювально дії. Амізон - це оригінальний препарат з унікальним механізмом дії. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Амізон та цукровий діабет

  Чи входить до складу Амізону цукор? Якщо так, то, в якій кількості? Чи можна приймати Амізон при цукровому діабеті?

  Діючі та допоміжні речовини АМІЗОНУ не впливають на обмін вуглеводів в організмі, також препарат не містить цукру. Тому АМІЗОН безпечний для лікування та профілактики вірусних захворювань і у пацієнтів, які хворіють на цукровий діабет. Важливо, що АМІЗОН має симптоматичну дію, допомагає усунути жар, запальний процес, головний біль і біль у м'язах. Завдяки цьому хворий, що приймає АМІЗОН, може уникнути або зменшити частоту застосування симптоматичних засобів, наприклад, препаратів для приготування розчину для внутрішнього застосування («гарячий чай»), часто містять цукор. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону у літніх людей

  Чи є особливості застосування Амізону у літніх людей?

  АМІЗОН - препарат для лікування і профілактики грипу та ГРВІ, ефективний і безпечний для застосування як у дітей, так і у дорослих. При лікуванні або профілактиці вірусних захворювань у людей літнього віку АМІЗОН немає необхідності коригувати дозу або зменшувати кратність застосування препарату. Використовуйте АМІЗОН відповідно до інструкції. При наявності тяжких або хронічних захворювань проконсультуйтеся з лікарем. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Лікування нежиті при грипі та застуді?

  Як краще боротися з нежиттю при грипі та застуді?

  Згідно сучасних доказових досліджень при риніті (нежить) рекомендовано промивання носа ізотонічними сольовими розчинами або розчинами морської води. При значній закладеності носа, яка заважаю людині спати, їсти можна застосовувати гіпертонічні сольові розчини, або назальні деконгестанти (судиннозвужувальні краплі для носа). Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Чи потрібно приймати Амізон до кінця лікування

  У мене 2-й день температура тіла 38,5-39 цілодобово. Сильна ломота та біль у м'язах. Закладена носоглотка, біль у горлі. Також сильний головний біль, запаморочення, біль в очах. У медпункті університету (t* була +38,5) сказали, що це ГРВІ, дали Анальгін і сказали приймати по 2 табл., Амізону 3г. в день 3-4 табл., Ефізол, Колдрекс, Інгаліпт і багато пити. До кінця дня і всю ніч температура була 38,6-39. Вранці я викликала лікаря додому. Мені сказали, що застуда, і призначили Німід, Синупрет, Ефізол, Аскорутин та Колдрекс плюс ін'єкції 0,2 мл анальгіну при температурі вище 38*. Чи не схожі мої симптоми більше грипом і чи потрібно продовжувати приймати Амізон?

  За клінічною картиною захворювання у Вас дійсно схоже грип. В останні роки у США була доведена пряма противірусна дія Амізону при грипі. Тому грип є показанням до застосування Амізону. Щодо призначень Вам лікарем, то можу сказати, що вони не обґрунтовані. Сьогодні немає доказовості щодо їх ефективності при грипі. Єдине, що можу рекомендувати, то це симптоматичні препарати..Серед них жарознижуючі, протибольові препарати, а також засоби для зменшення закладеності носа. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Профілактика ГРВІ у дитини 5 років

  Дитина відвідує дитячий сад. Їй 5 років. Навколо багато хворих на ГРВІ дітей, як захищати її в таких ситуаціях?

  Важливим для профілактики частих ГРІ у дітей є повноцінне збалансоване харчування, загартування, активний, рухливий спосіб життя. Але у дітей раннього віку ще до кінця не сформована імунна система, що часто сприяє частим ГРІ, особливо при відвідуванні дитячих колективів. В цьому випадку необхідною є повноцінна вакцинація дітей, в тому числі, проти збудників, які є причиною частих ГРІ (пневмокок, гемофільна паличка). Також додатково рекомендовано застосування профілактичних препаратів, що мають назву бактеріальні лізати або мукозальні вакцини. Термінова профілактика після контакту з хворим може бути проведена препаратами інтерферону - Назоферон (каплі, спрей). Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Продовження прийому Амізону після одужання

  Перехворіла на грип, брала Амізон, симптоми пройшли, але я схильна до частих застуд і переживаю, щоб повторно не захворіти. Чи можна мені продовжувати приймати Амізон з метою профілактики і далі?

  Згідно інструкції до препарату Амізон може застосовуватися для профілактики ГРВІ. Згідно інструкції до препарату його можні приймати дорослим та дітям віком від 16 років – по 250 мг на добу протягом 3-5 днів, надалі – по 250 мг 1 раз на 2-3 доби протягом 2-3 тижнів. Розпочинати профілактичний прийом Амізону доцільно через 2 тижні після лікування. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.