Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Звикання до Амізону

  Я останнім часом часто хворію застудою і грипом, при цьому завжди лікуюся Амізоном, хотілося б дізнатися, чи не викликає звикання даний препарат?

  Ні, звикання організму до Амізону немає. Його можна застосовувати кожного разу при необхідності. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону для дитини 4-х років

  Моїй дитині 4 роки, і лікар прописав Амізон дитячий пити за інструкцією. В інструкції написано, що Амізон призначають дітям з 6 років. Я дала половинку таблетки, але все-таки сумніваюся, чи продовжувати давати дитині Амізон і в якій дозуванні?

  Амізон в таблетках призначений до застосування у дітей віком після 6 років. Існує спеціальна форма Амізону для дітей (Амізончик) у вигляді сиропу, яка може застосовуватися у дітей з 3 років. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Дискомфорт в області трахеї

  Доброго дня, вчора була на одному заході, де постійно працював кондиціонер і була велика кількість холодних напоїв, вранці відчула дискомфорт в області трахеї, температура 37,5, слабкість і невеликий дискомфорт коли дихаю, саме горло не болить. Підкажіть, що це може бути, заздалегідь дуже вдячна

  Переохолодження може призводити до деякого зниження імунної системи організму. На цьому фоні активується власна бактеріальна флора, яка може викликати описані симптоми. Якщо прогрусування симптомів не буде, то даний стан самостійно пройде через декілька днів. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Сумісність Амізону з іншими препаратами

  Сьогодні цілий день приймала Грипекс, але безрезультатно. Завтра планую почати приймати Амізон. Чи можливі які-небудь побічні ефекти, якщо так скоро почати приймати Амізон після препарату, який містить кофеїн, парацетамол і фенілефрин гідрохлориду?

  Грипекс – це препарат дія якого направлена на зменшення симптомів ГРІ (головний біль, лихоманка, закладеність носа). Амізон окрім жарознижуючого та протибольового ефекту має ще і противірусну дію. Тому його ефективність може бути вищою. Щодо безпеки його прийому після Грипексу, то застережень немає. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Побічна дія Амізону

  Скажіть будь ласка якщо я спостерігаю побічні реакціїї від прийому Амізону такого характеру: незначний набряк слизової оболонки порожнини рота і відчуття гіркоти у роті. Чи варто далі продовжувати приймати Амізон або припинити? Одужати хочеться швидше але і на шкоду теж не хотілося б приймати.

  Відчуття гіркоти у роті не є причиною для відміни препарату. Вся справа в тому, що субстанція Амізону має гіркуватий присмак, тому таблетка Амізону вкрита оболонкою. Амізон має особливі фармакокінетичні властивості - він частково виділяється через слинні залози. Ви можливо відноситесь до людей, у яких більш чутливі рецептори в ротовій порожнині, і тому можете відчувати легкий гіркий присмак. Для уникнення вищевказаного ефекту Ви можете приймати Амізон відразу після або під час прийому їжі, що дасть Вам можливість приймати препарат Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону для дитини 4,5 роки

  Чи можна давати дитині Амізон в 4.5 роки при ГРВІ з високою температурою?

  Для дітей віком до 6 років розроблена дитяча форма у вигляді сиропу. Вона називається Амізончик і дозволена до використання у дітей з 3 років. Дози і схеми зазначені в інструкції до препарату. Амізон в таблетках дозволений для дітей віком старше 6 років. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону разом з алкоголем

  Чи сумісний Амізон з алкоголем?

  Застосування алкоголю є несумісним з переважною більшістю лікарських засобів, у тому числі і амізону. Алкоголь може або посилити побічні ефекти препарату, або нівелювати його дію. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону одночасно з антибіотиком (Кларитроміцин)

  Син (15 років) почав кашляти 4 грудня. 5 грудня кашель посилився, з'явився нежить, температури немає. Я йому почала давати амізон. 6.12 він був у лікаря, який призначив йому ще й кларитроміцин по 0,5 х 2 рази в день. Я сумніваюся, чи потрібно йому приймати одночасно антибіотик і противірусний препарат? Дякуємо.

  Доведено, що Амізон може посилювати дію антибіотиків. Щодо необхідності застосування антибіотиків у Вашому випадку, то це питання необхідно вирішувати з лікарем. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.