Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Застуда, що робити?

  В мене застуда, мої симптоми: головний біль, сльозотеча очі, тече з носа, що робити, а то завтра до роботи в такому стані геть не хочеться йти!

  Описані симптоми можуть відповідати легкій формі ГРВІ. Якщо завтра необхідно йти на работу, то можна застосувати симптоматичні засоби, які рекомендовані при головному болі, нежиті. Якщо є можливість, то на 2-3 дні краще залишитися вдома. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Ускладнення після грипу

  Скажіть будь ласка, в нас після грипу (дитині 8років) з'явились побічні реакції: оченята почали сходитись в далині і тремтять трохи руки, з чим це повязано і що це може бути?

  Вашу дитину обов’язково повинен оглянути лікар-невролог. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону в період годування груддю

  Мій чоловік захворів на ГРВІ. Чи варто мені приймати Амізон для профілактики, якщо я годую груддю і яке дозування?

  Даних про застосування препарату в період годування груддю немає, тому він не рекомендований до застосування для жінок у цей період, ні для профілактики, ні для лікування. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Профілактика ГРВІ Амізончиком

  Поясніть, будь ласка, чи можна проводити профілактику грипу та ГРВІ дитині 3-х років сиропом Амізончик і яке дозування, якщо профілактика можлива. В інструкції по застосуванню говориться тільки про лікування.

  Амізончик рекомендований тільки для лікування грипу та ГРВІ. На даний час застосування препарату з метою профілактики не внесено до інструкції. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Як приймати Амізон дитині 4 роки?

  Як приймати Амізон Дитині 4 роки? Або що краще давати при застуді?

  Якщо Ваш малюк застудився, дуже важливо вчасно почати прийом препаратів, які усувають причину ГРВІ та грипу - вірус. Своєчасна противірусна терапія полегшує перебіг захворювання і дозволить уникнути ускладнень. Для дорослих і дітей, починаючи з 6-річного віку, підходить Амізон в таблетках. Для дітей з 3-х років і Вашій дитині підійде Амізончик сироп, який володіє такими ж властивостями, як і перевірений Амізон. Для лікування ГРВІ Вашій дитині слід приймати Амізончик по 6 мл 3 рази на добу впродовж 5-7 днів. Амізончик сироп має приємний смак, а зручна мірна ложечка допоможе легко дозувати препарат для будь-якого віку. Амізончик сироп усуває причину ГРВІ і допомагає усунути симптоми захворювання, тим самим прискорить одужання. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Амізон і артеріальний тиск

  Чи підвищує Амізон артеріальний тиск?

  Застосування Амізону не впливає на артеріальний тиск і судинні реакції. Тому Амізон дозволений пацієнтам із підвищеним артеріальним тиском на відміну від деяких симптоматичних засобів при ГРВІ. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Чи може бути діарея після прийому Амізончику

  Дитині 6 років, поставили діагноз - вірусна інфекція і лікар призначив противірусні препарати на мій вибір - я вибрала сироп Амізончик, тому що мені Амізон дуже допомагає, коли я хворію. Дала 12 мл (3 мірних ложечки) через години 2,5 дитина пішла в туалет і я побачила, що у неї дуже рідке випорожнення, практично водяне. Чи є це причина для відміни препарату? Або ж спробувати дати ще, щоб переконатися, що діарею викликав саме Амізончик? Чи безпечно це?

  Гостра респіраторна вірусна інфекція супроводжується загальною інтоксикацією організму, що може призвести до порушення функцій шлунково-кишкового тракту, в тому числі і до діареї. Тому рідкі випорожнення можуть бути результатом токсичного впливу вірусів на організм дитини. Амізончик не тільки чинить противірусну дію, підвищує активність імунних реакцій, а також усуває інтоксикацію організму при захворюванні на ГРВІ, допомагає швидко повернути активність, прискорює одужання. Даний ефект не є причиною для відміни препарату, дитині 6 років згідно з інструкцією можна застосовувати Амізончик по 7 мл три рази на день. Також стежте за харчуванням дитини під час перебігу захворювання, це мають бути тільки свіжоприготовані продукти у вареному або запеченому вигляді, бульйони. Згідно інструкції до препарату Амізончик діарея (диспепсія) є одним з можливих побічних ефектів. Але якщо цей побічний ефект не заважає вести звичний спосіб життя, то відміняти препарат не потрібно. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону для профілактики грипу та ГРВІ

  В який період краще починати приймати Амізон дітям і дорослим для профілактики грипу та ГРВІ. І як довго його можна приймати?

  Профілактичний прийом Амізону можні починати в період підйому захворюваності на грип та ГРВІ, тобто – грудень-січень. Дорослим та дітям віком від 16 років – по 250 мг на добу протягом 3-5 днів, надалі – по 250 мг 1 раз на 2-3 добу протягом 2-3 тижнів. Також препарат можна застосовувати для профілактики після безпосереднього контакту з хворим на грип та ГРВІ. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.