Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Одночасний прийом препаратів Амізон і Імунал

  Підкажіть будь ласка, чи доцільно приймати одночасно Імунал і Амізон?

  АМІЗОН - це препарат з доведеною противірусною активністю. Тому дії АМІЗОНУ при вірусних інфекціях є достатньо, і немає потреби додаткового прийому інших лікарських засобів. Будьте здорові! Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону при циститі

  Здрастуйте! Скажіть будь ласка, чи можна пити Амізон при циститі?

  В інструкції до препарату такого показання як цистит немає. Тому краще порадитись з лікарем. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Дія препарату

  Якщо при вірусній інфекції, температури ще немає, а навпаки трохи менше норми, чи можна приймати препарат Амізон, адже він являється і жарознижуючим, чи не впаде температура ще більше?

  Ні. Призначення Амізону не може знизити нормальну температуру тіла. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Риніт

  Чи допоможе мені Амізон, якщо у мене не грип, а просто риніт?

  Якщо риніт виник на тлі ГРВІ, і є її симптомом, то враховуючи противірусний та протизапальний ефект призначення Амізону може позитивно вплинути на всі симптоми захворювання, в тому числі і на прояви риніта. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Сумісність Амізону з Septillin Himalaya і Echinacin Гоце

  Чи можна приймати Амізон з Septillin Himalaya і Echinacin Juice, під час застуди.

  В інструкції до препарату Амізон та препаратів Septillin Himalaya і Echinacin Гоце даних про протипоказання сумісного застосування немає. Амізон можна приймати разом з цими препаратами, але тільки не в один і той же час. Краще з інтервалом 30 хвилин. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Амізон у лікуванні ангіни

  Чи ефективний Амізон при ангіні?

  Ангіна або як зараз називають гострий тонзилофарингіт може бути як вірусної природи, так і бактеріальної. Симптоми при всіх тонзилофарингітах схожі – підвищення температури тіла, головний біль, біль у горлі. Для усунення цих симптомів рекомендовані жарознижуючі та протибольоваі препарати. Таку дію також має і Амізон. Якщо врахувати, що 85% всіх тонзилофірингітів вірусної природи, то противірусний ефект Амізону може не тільки зменшити симптоми захворювання, але сприяти боротьбі з вірусною інфекцією. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону якщо немає температури

  Амізон знижує температуру, а чи можна приймати якщо в дитини немає температури. Доньці 6 років.

  АМІЗОН – володіє противірусною активністю, а також він має протизапальну дію. Тому при відсутності підвищення температури тіла і наявності симптомів респіраторної вірусної інфекції Амізон, завдяки своїй противірусній дії може вплинути на інші симптоми захворювання. Згідно інструкції в 6 років Амізон рекомендований в дозі по 0,125 3 рази на день. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізончика для дитини віком 1,6 років

  Чи можна приймати Амізончик для дитини у віці 1,6 років і в якій дозі?

  Згідно інструкції до препарату Амізончик препарат дозволений до застосування дітям з 3 років. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.