Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Як впливає Амізон на плід?

  Не знала, що вагітна і на 2-4 тижні прихворіла, випила 20 таблеток Амізону, як це могло вплинути на плід і на генетичний фон дитини?

  Відсутні дані щодо застосування енісіміуму йодиду під час вагітності. Дослідження на тваринах не виявили прямих або опосередкованих ефектів репродуктивної токсичності (дані інструкції). Але для подальшого спостереження за розвитком плоду необхідно звернутися до лікаря. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Чи можливе передозування Амізончика?

  Доброго дня! Три дні давала дитині Амізончик по 12 мл 3 рази на день замість 7 мл 3 рази на день. Чи не завдасть це шкоди здоров'ю?

  Перед застосуванням будь-якого лікарського засобу дитині, необхідно уважно читати інструкцію до препарату. При застосуванні вікових доз препарату симптомів передозування не повинно бути. У Вашому випадку, якщо була застосована дещо вища доза, ніж це рекомендовано іструкцією, але нетривалий проміжок часу, то шкоди здоров’ю дитини не повинно бути. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Як лікувати застуду якщо є мононуклеоз?

  У мене є дочка якій 4 р. в п'ятницю з ранку піднялася температура 37 і боліло вухо, після обіду піднялася до 38,6 і так трималася до вечора наступного дня. Лікар нам сказав що дихання нормальне і приписав флавамед, і анаферон. З вечора в суботу я почала давати АУГМЕНТИН 200мг/28, 5мг у 5мг. Температура тримається 37. Горло не болить але жахливо червоне і збільшені мигдалини. При цьому у нас мононуклеоз. Чи правильно я роблю?

  Необхідно звернутися до лікаря і визначитися, що у Вашому випадку первинно, чи є інфекція у вигляді ГРВІ, яка приєдналася або це просто прояви мононуклеозу. На жаль, Ваше питання неможливо вирішити у рамках сайту, вам потрібна консультація з оглядом лікаря-інфекціоніста. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Правила прийому Амізона!

  Як краще? Приймати Амізон - до їжі чи після їжі???!!!

  Амізон слід приймати після їжи, не розжовуючи. Доза залежить від віку людини. Детальніше можна ознайомитися в інструкції до препарату Амізон. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • У мене алергія на анальгін, парацетамол - чи можна приймати Амізон?

  У мене алергія на анальгін, парацетамол - чи можна приймати Амізон?

  На кожний лікарський засіб може бути реакція гіперчутливості. То якщо є «алергія» на анальгін та парацетамол, то не обов’язково буде алергія на Амізон Він має іншу формулу. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону в період годування груддю

  Чи можна приймати Амізон в період годування груддю?

  Невідомо, чи виділяється енісаміум йодид (Амізон) або його метаболіти з грудним молоком у людини. Неможливо виключити ризик потрапляння енісаміум йодиду до організму новонародженого/немовляти. Враховуючи цю інформацію, патогенність циркулюючого штаму вірусу грипу та основне захворювання жінки, яка годує груддю, можна розглядати застосування енісаміуму йодиду, якщо є явна потенційна користь для матері, що годує груддю (інструкція до препарату) Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Передозування Амізона

  Що може статися якщо випити цілу пачку Амізону?

  При випадковому передозувані, підкреслюю випадковому, можливо посилення побічних реакций: фарбування слизових оболонок в коричневий колір, блювота, біль в животі, діарея. Можливо виникнення набряків, почервоніння шкіри, різних висипань, лихоманки. Лікування в цьому випадку: промивання шлунку, симптоматичне лікування. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Прийом Амізону під час вагітності

  Доброго дня. Я знаходжусь на 27 тижні вагітності. Спостерігається головний біль, слабкість, покрасніння очей. Температурі не дозволяю підніматися, але інколи до 36,9 доходить. Нічого не приймаю крім малини з смородиною. Скажіть чи можу я в період 27 неділь прийняти Амізон, і чи не зашкодить це малюкові?

  Відсутні дані щодо застосування енісіміуму йодиду під час вагітності. Застосування Амізону може розглядатися під час вагітності, якщо лікарем встановлений діагноз Грипу та користь від застосування препарату може переважати над ризиком захворювання (дані інструкції). Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.