Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Початок дії Амізону

  Як швидко починає діяти Амізон?

  Дія АМІЗОНУ в організмі починається вже через 2-2,5 години після прийому препарату. Через 6 годин після прийому АМІЗОНУ розвивається противірусний ефект. Чим раніше почати прийом АМІЗОНУ при ГРВІ, тим швидше можна обірвати розвиток інфекційного процесу. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Тримається температура після лікування гаймориту?

  Добрий день! Ігор, 44 роки. Більше місяця у мене тримається температура 37-37,4. Спочатку тиждень в домашніх умовах лікував нежить. Коли виділення з носа не зупинялись, звернувся до лікаря-лора. Встановили діагноз згідно рентгену - гостре двостороннє запалення навколоносових пазух гайморит (синусит). Аналізи в нормі, крім високого ШОЕ-34, флюорографія в нормі. Призначили лікування. Приймав в таблетках 10 днів антибіотики та допоміжні таблетки і препарати для промивання і закапування носа. Через два тижні зробив контрольний рентген який показав риніт. Додатково призначили на 7 днів таблетки синупред і надалі промивання і прогрівання носа. Закінчив і цей курс. На даний час виділень з носа не має, дихання нормальне, але температура тримається тільки вдень 37-37,4 невеликий головний біль. Чи може після лікування ще триматися температура і як довго? Чи може бути причина в іншому? Чи можливе реагування організму на прийом медпрепаратів, так як до цього їх не вживав більше 10 років?

  Після інфекційного процесу, а гнійний синусит – це інфекційне захворювання субфебрильна температура може триматися ще декілька тижнів або навіть місяців. (37-37,40). Якщо самопочуття при такій температурі тіла задовільне, то звертатися за медичною допомогою не потрібно. Але, якщо є якісь симптоми, або температура Вас турбує, то за консультацією краще звернутися до лікаря, у якого Ви проходили лікування синуситу. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Сумісність Амізону з іншими препаратами

  Підкажіть, будь ласка, з якими препаратами не можна приймати Амізон?

  Амізон посилює ефект від застосування антибіотиків. Недоцільно приймати Амізон з іншими противірусними засобами, але його жарознижуючий та аналгезуючий ефект може бути посилений іншими лікарськими засобами подібної дії. Відомостей про взаємодію Амізону з іншими лікарськими засобами на сьогодні немає. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Сухий кашель і болі в області ключиці і печінки

  У мене біль в області ключиці а зараз і біля печінки. Ще у мене сухий кашель і погане самопочуття підкажіть що це може бути і які ліки потрібно приймати?

  З Вашим питанням необхідно звернутися до лікаря. Тільки він може встановити правильний діагноз і призначти необхідне обстеження, лікування. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Одночасний прийом Амізона та Анаферона

  Підкажіть будь ласка, чи можна поєднувати прийом Амізона та Анаферона? Або Амізону буде достатньо? Спасибі за відповідь.

  Сьогодні доведено, що Амізон володіє достатньою прямою противірусною дією при грипі та ГРВІ, і тому посилювати його дію не потрібно. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Дитячий Амізон і алергія

  Добрий вечір! Моїй доньці 10 років, стоїмо на обліку у алерголога (алергія на кішок і деякі трави), на даний момент проходимо підколювання алергенів в стаціонарі. З'явилися симптоми застуди. Чи можна приймати Амізон? Спасибі

  Алергія може виникати на конкретний антиген. У Вашому випадку це алергія на кішок і деякі трави. Амізон не відноситься до тих алергенів, про які Ви написали, і його застосування може бути безпечним. Але щоб бути впевненим, то краще отримати консультацію у Вашого алерголога. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застуда без температури

  Чи доцільно приймати АМІЗОН при таких симптомах: немає температури, боляче ковтати, слиз в носоглотці, трохи знизився голос (не пропав, болить голова)?

  Описані симптоми відповідають клініці ГРВІ. Амізон має не тільки противірусну дію, але і володіє протибольовим ефектом. Тому у даній ситуації його звстосування може бути корисним. Посилити дію Амізону у діній ситуації можна місцевими анестетиками. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Дитина часто хворіє

  Здрастуйте! Моя дитина в першому класі і вона часто хворіє, практично через тиждень. 2-й день просто вночі закладає ніс, чхає і на вечір температура 37,2, але школу відвідуємо. За якою схемою, мені можна давати Амізон, щоб паралельно ходити в школу!?

  Для профілактики повторних ГРІ Амізон рекомендований дітям віком 6-12 років по 125 мг (пів таблетки) через день протягом 2-3 тижнів. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.