Питання

В цьому розділі можна отримати відповіді щодо застосування лікарського засобу Амізон.

 

 • Застосування Амізону для дітей 5,5 років

  У дитини 5,5 років гостра гнійна ангіна, 4 дні температура, Колимо антибіотики, промиваємо горло, ставимо свічки віферон. Чи можна додати ще Амізон, яке дозування?

  Амізон показаний до застосування дітям лише з 6-ти років. Існує дитяча форма Амізону (Амізончик) але серед показань в інструкції до неї ангіни немає. Щодо лікування захворювання у Вашої дитини зверніться до лікаря. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Необхідність прийому Амізону для профілактики грипу та ГРВІ

  Чи потрібно почати приймати Амізон, якщо на роботі все починають хворіти простудними захворюваннями? Але в мене симптомів поки немає?

  Амізон можна застосовуати для післяконтактної профілактики при грипі та ГРВІ. Для профілактики грипу та ГРВІ Амізон дорослим та дітям після 12 років можна застосовувати препарат за схемою: по 250 мг на добу протягом 3-5 днів, надалі – по 250 мг 1 раз на 2-3 доби протягом 2-3 тижнів, для профілактики грипу та ГРВІ також можна застосувати препарат Назоферон (спрей або краплі в ніс). Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Амізон при вагітності

  Я прийняла 5 таблеток Амізону. Через кілька днів дізналася, що вагітна, термін 2 тижні, чи може Амізон вплинути на плід?

  Відсутні дані щодо застосування енісіміуму йодиду під час вагітності Дослідження на тваринах не виявили прямих або опосередкованих ефектів репродуктивної токсичності (дані інструкції). Але для подальшого спостереження за розвитком плоду необхідно звернутися до лікаря. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Застосування Амізону при температурі

  Добрий день! Якщо температура не спадає вже декілька днів чи можна Амізоном лікуватися вдома? (Інші ліки не допомагають).

  Підвищена температура при ГРВІ впродовж декількох днів може бути симптомом приєднання бактеріальних ускладнень. Тому краще звернутися до лікаря. Якщо лікар виключить наявність укладнень, противірусний та протизапальний ефект Амізону в даному випадку будуть корисними. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Одночасний прийом Амізону та Ізоприназіна

  Чи можна одночасно або з інтервалом, наприклад, в 15 хвилин, приймати Ізоприназін 500 і Амізон, для посиленої противірусної дії при грипі чи ГРВІ?

  Сьогодні доведено, що Амізон володіє достатньою прямою противірусною дією при грипі та ГРВІ, і тому посилювати його дію не потрібно. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Одночасне приймання препаратів Амізон і Тилда

  Скажіть будь ласка, чи можна приймати одночасно АМІЗОН і ТИЛДУ?

  Слід визначити, якого результату Ви бажаете досягти поєднанням цих препаратів? Важливо знати, яке саме захворювання чи його симптоми Ви бажаєте вилікувати. Тилда – це комбінація двох протизапальних компонентів, що використовується для усунення запалення та болю. Амізон – це противірусний препарат, що додатково володіє протизапальними, знеболюючими та жарознижуючими властивостями, які дозволяють зменшити прояв симптомів ГРВІ та полегшити перебіг захворювання. Тобто Амізон допомагає усунути біль, запалення та підвищену температуру, які супроводжують захворювання на грип та ГРВІ.Часто поєднувати два препарати з подібними ефектами немає потреби. При цьому можуть посилитися побічні ефекти препаратів. З цього питання краще порадьтеся зі своїм лікарем Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Температура у дитини 2 років

  Доброго дня, моїй дитині 2 рочки і у неї температура. Почалась температура ще в четвер вночі (39), в п'ятницю цілий день нічого не було, тільки горло червоне, вночі знову температура піднялась до 38.8, в суботу вже майже цілий день була температура до 39.6. В неділю температура піднялась тільки в обід 38.6 і вночі знову була 39, в понеділок в обід знов 38. Що це може бути? Симптомів нема ніяких тільки почервоніння горла. Що нам робити? Наші медики кажуть що таке буває.

  Описана Вами клінічна картина може зустрічатися при деяких ГРВІ. Наприклад, таких як грип, ентеровірусна інфекція. Якщо Вашу дитину оглянув лікар і у нього стан дитини не викликає стурбованості, то ніяких хвилювань не повинно бути. Якщо говорити про Амізон у Вашій ситуації, то згідно інструкції застосування препарат у вигляді сиропу дозволений дітям лише з 3 років. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.
 • Амізон з антибіотиком

  Чи можна приймати Амізон з антибіотиками, і якими? У мене два дні температура 39, біль голови, ломота у суглобах, слабкість мязів, кашель сухий, і від кашлю уже біль у грудях...повний набір. Приймаю ше від кашлю сироп Інстаріл.

  Чи приймати антибіотики - повинен вирішити лікар. Антибіотики призначаються при ГРВІ тільки при наявность бактеріальних ускладнень. Картина вашого захворювання відповідає картині грипу, але для остаточного діагнозу необхідно звернутися до лікаря. Комбінація Амізону та антибіотиків не протипоказана. Відповідь надана доктором медичних наук, професором, зав. кафедрою дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Крамарєвим Сергієм Олександровичем.