16.01.2022

Що заважає нам займатися спортом

Ви помічали, з якою радістю нам даються перші походи в тренажерний зал, і як ентузіазм покидає нас через якийсь час? Щоб такого не сталося, потрібно виробити правильне ставлення до тренувань. А також уникати стандартних помилок початківців спортсменів. Яких саме?

Джерело: Обрзреватель.ua

Переоцінка себе

“Я буду займатися по дві години чотири рази на тиждень!”, “Я взагалі не буду їсти цукерки і після шести”. Саме такі тиради ми видаємо своїм друзям після чергового невдалого зважування. Але давайте будемо чесними, більшості з нас досить складно впровадити всі правильні установки одночасно і надовго.

Як вирішити проблему: виробляйте корисні звички по одній. Наприклад, займайтеся 1 раз на тиждень, але регулярно, кожного вівторка протягом місяця. Коли ви звикнете, і будете сприймати тренування, як важливе і обов’язкове заняття, додавайте ще одне тренування, наприклад, в четвер. Теж саме стосується і відмови від шкідливих продуктів, починайте поступово.

Нечітка постановка цілей

“Я хочу схуднути”, “Я хочу бути сильною” і т.д. – Це загальні цілі для всіх людей. Якщо ви не визначите конкретні цілі для себе, як ви дізнаєтеся, що досягли їх?

Як вирішити проблему: ставити чіткі цілі в цифрах і термінах. Наприклад, до “14 лютого я скину 5 кг” або “до 1 червня я простою в планці 2 хвилини”. Так ви зможете точно відстежувати свої результати, і кожне маленьке досягнення буде мотивувати вас рухатися вперед.

Ви не знаєте, навіщо займаєтеся спортом

З усіх боків ми чуємо, що потрібно обов’язково займатися спортом, їсти тільки здорову їжу, лягати спати вчасно. Але навіщо це конкретно нам? Ось з відсутності відповіді на це питання багато людей в один “прекрасний” день перестають займатися спортом. Будь-який стрес, втома або апатія збивають бажання йти на тренування.

Як вирішити проблему: запитайте себе, навіщо ви займаєтеся спортом, і не здавайтеся поки не знайдете відповідь. Будь яка конкретна відповідь буде правильною, навіть якщо це бажання влізти в сукню, як у Кіри Найтлі, або утерти ніс колишньому хлопцю. Кожен раз, коли напад ліні буде вас долати, ви точно будете знати, навіщо потрібно йти в зал.

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей