16.01.2022

Що потрібно знати для схуднення

Згідно зі статистичними даними найкраще скидати вагу в ту пору року, коли в достатку є доступні за ціною продуктів, за допомогою яких легко худнути. А це значить, що худнути треба влітку і восени.

Але це не означає, що навесні і взимку варто тільки поправлятися. Як вважає французький вчений – дієтолог Анрі Шено – головне криється в правильному харчуванні. І тут не існує дрібниць. Всі передумови до схуднення мають величезне значення. Головне мати велике бажання до схуднення і чітко усвідомлювати кожен крок, який ми здійснюємо для досягнення поставленої мети.

Необхідно засвоїти, що без очищення організму нормально проходити процес схуднення не може. Само по собі і очищення організму, і схуднення це випробування для організму. І від того як правильно ми його проведемо, залежить кінцевий результат.

Не треба ставити перед собою мету схуднути до певної ваги щоб була можливість носити брендові речі Tommy Hilfiger. Треба просто досягти приведення свого тіла в ідеальний стан, який буде подобатися не тільки вам, а й оточуючим. Адже у кожної людини існують свої фізіологічні особливості. Для одного 60 кілограм будуть оптимальним вагою, а от для іншого і 50 кілограм буде багато.

Ні в якому разі не варто захоплюватися монодієтами. Адже в результаті такої дієти організм недоотримує необхідного набору поживних компонентів просто необхідних для його життєдіяльності. Харчування має бути різноманітним і збалансованим в білковожировому і вуглеводному відношенні. Але при цьому добовий раціон повинен включати мінімальну кількість солодощів і борошняних виробів.

Мінімальна кількість борошняних виробів має бути присутня. Адже тільки в них присутні певні поживні компоненти, яких не містить жоден інший продукт. Але існують такі продукти, без яких певні люди не можуть обійтися. Наприклад, шоколад. В даному випадку його можна вживати, але не більше одного разу на тиждень і, то за умови, що вага впродовж тижня неухильно знижується.

Що стосується кратності прийому їжі то тут треба знайти ідеальну середину. Ні для кого не секрет що найкраща кратність прийомів їжі дорівнює шести прийомам. Але не у всіх, виходить, дотримуватися правильної кратності. В основному три – чотири прийоми їжі в день це максимальна кількість. Головне щоб кратність прийомів їжі не створювала дискомфорту у вашому добовому розкладі, і щоб прийом їжі не створював дискомфортних відчуттів і почуття важкості від переїдання.

Не варто забувати і про час останнього прийому їжі. Це не повинен бути якийсь певний час, наприклад 6 годин вечора. Треба враховувати фізіологічні особливості організму людини і виходячи з цього, останній прийом їжі здійснювати за 3 години до сну.

Також необхідно враховувати той факт, які продукти ми намагаємося вживати. Останні заяви вчених говорять про те, що харчуватися потрібно продуктами, які вирощуються в ареалі вашого проживання. Саме ці продукти будуть містити компоненти, які необхідні вашому організму. До даних продуктів організм звикає з дитинства і різко знижується ризик порушень травних процесів і алергічних проявів. Але зрідка варто себе балувати і екзотичними продуктами. Це, перш за все додатковий набір корисних компонентів, включаючи мікроелементи і вітаміни.

Джерело: dietolog.com.ua

19.04.2022

Як попередити ГРИП та ГРВІ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
16.01.2022

Гігієнічна гімнастика

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
більше статей